+38 (050) 444 43 31 - Viber
+38 (098) 444 03 31
+38 (063) 791 69 95

Послуги

ПРОЕКТУВАННЯ

 

Архітектурне бюро нашої компанії розробляє типові та індивідуальні проекти каркасних будинків. При створенні колекції проектів будинків Finhouse-UA® за основу взято традиційні та сучасні проекти фінських будинків. Відмінністю є відсутність у будинку внутрішніх саун та збільшена площа спальних кімнат. За архітектурним стилем та формами проекти поділені на серії. При виборі проекту для будівництва з нашого каталогу будинків ми безкоштовно відредагуємо розміри, планування будинку та прив’яжемо проект до земельної ділянки. За наявності свого проекту адаптуємо його під фінську дерев’яно-каркасну технологію.

БУДІВНИЦТВО

Нашою командою накопичено унікального досвіду у будівництві дерев’яно-каркасних будинків, від улаштування фундаменту до здачі будинку з закінченим оздобленням. Але, якщо налаштовані побудувати будинок максимально самотужки, ми готові встановити на готовий фундамент несучий каркас із кроквяною системою будинку за фінською технологією, та виконати деякі інші облицювальні і монтажні роботи.

КОНСАЛТИНГ

Плануєте будувати каркасний будинок зі своєю бригадою будівельників, але хочете уникнути помилок та непередбачених витрат? Ми готові допомогти та проконсультувати за технологією будівництва, проконтролювати якість та обсяги виконуваних робіт, відповідність з кошторисами та актами.